селищна рада

Мультимедіа

pictures-icon

Команда "GEPARD" впевнено відстояла честь Добротвора!

21 жовтня у нашому селищі вже вкотре пройшов відкритий клубний турнір з "шотокан" карате-до "GEPARD CUP 2018". Як зазвичай честь Добротвора представляв спортивно – оздоровчий клуб карате "GEPARD", який і був організатором цього дійства на чолі з Матяшом Олегом Дмитровичем. Цьогоріч змагання видалися ще більш насиченими та конкурентними, адже участь у них взяло 230 каратистів з п’яти різних регіонів. До нас завітали такі гості як: клуб "Антей" м. Червоноград, клуб "Лев" м. Радехів, клуб "Кін-Хін" м. Вижниця (Чернівецької області) та клуб "URAGAN" м. Львів.
   Варто зазначити, що всі команди представили найсильніший склад своїх каратистів, що забезпечило безпрецедентні поєдинки та яскраву боротьбу на татамі. Головним трофеєм цього спортивного вечора був загальнокомандний кубок, за який всі відчайдушно боролись та прагнули завоювати. Хороший рівень підготовки спортсменів був помітний неозброєним оком, адже кожен фінальний поєдинок проходив напружено у рівній боротьбі і виражався шаленими емоціями вболівальників, що не могло не підігрівати виступи юних каратистів та показувати хороші результати.
   Під кінець змагального дня залишився останній і найочікуваніший вид програми командне “куміте”, де кожен клуб виставляв свого найкращого спортсмена у кожній з вікових категорій на двобій. У ході запеклої боротьби команда "GEPARD" змогла перемогти усіх суперників і виборола головну нагороду цього дня змагань КУБОК ПЕРЕМОЖЦЯ.
   Підсумовуючи результати можна твердо сказати, що господарі змагань гідно виступили та представили наше селище на даному турнірі, завоювавши 24 золотих 13 срібних та 11 бронзових медалей, тоді як найблиий наш суперник СОК "URAGAN" зумів здобути 10 золотих 10 срібних та 14 брозових медалей.

IMG 20181030 162435 HDR Олег Матяш

Щиро бажаємо їм бути такими ж наполегливими в майбутньому та здобувати все більше і більше перемог!